Czytaj więcej...

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy szkoły oraz Uczniowie Zespołu Sportowych Szkół Ogólnokształcących w Gdyni składają serdeczne podziękowania Wszystkim osobom za bezinteresowną pomoc i życzliwość, które w szczególny sposób przyczyniły się do realizacji naszych planów i zamierzeń organizacyjnych w roku szkolnym 2023/2024.
Dziękujemy szczególnie Radzie Rodziców i jej Przewodniczącej Pani Marzenie Witkowskiej.

Jednocześnie życzymy samych pogodnych i radosnych dni w czasie wakacji.
Pamiętajmy o bezpieczeństwie !!!

Czytaj więcej...

21 czerwca 2024 r. o godzinie 10.00 odbędzie się uroczystość zakończenia roku szkolnego.

Zapraszamy.

Czytaj więcej...
Dobiega końca rok szkolny. Jest to czas licznych wyjazdów. Uczniowie naszej szkoły wyjeżdżają na wycieczki krajowe i zagraniczne. W tym roku Paryż, Londyn, Praga, Toruń i inne miejsca.
Miłego i bezpiecznego zwiedzania.
Obserwujcie 
https://www.facebook.com/VIILOGdynia.ZSSO/

https://www.instagram.com/7lo.gdynia/Czytaj więcej...
Miło nam zakomunikować, że nasz absolwent Michał Krasodomski jedzie na igrzyska do Paryża (kwalifikacja żeglarska w klasie ILCA 7). Z kolei uczeń klasy ID Jan Mucharski dostał powołanie na Mistrzostwa Europy w klasie OPTIMIST.
Gratulujemy i życzymy powodzenia.


Więcej na 
https://dziennikbaltycki.pl/michal-krasodomski-z-azs-awfis-gdansk-z-kwalifikacja-olimpijska-w-zeglarstwie-w-klasie-ilca-7-zeglarz-z-trojmiasta-jedzie-na/ar/c2-18570327?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR13uCrp1Bp3ce15rRv13ZKJ9bCqQaKuj7wSsH-4n2yrcB2DCvF6aNrF6QA_aem_AcDDHt2BFWnKBB3Skggu9r9zbaVuFReIT7h-n_EtlKmsuvNHt62HRX2egBdxVViyKvKQdOeZ8EBaCGYL8lu6kQD8

Czytaj więcej...
Za nami Festiwal Smaków! To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego każda klasa zaprezentowała wylosowany przez siebie kraj. 
Uczniowie i nauczyciele przygotowali typowe przekąski i dania charakterystyczne dla wybranego regionu. Była to doskonała okazja, aby spróbować potraw z różnych zakątków świata. Dodatkowo układ taneczny zaprezentowała uczennica klasy ID .
Było smacznie i wesoło.
Obszerny materiał z tego wydarzenia na https://www.facebook.com/photo/?fbid=975606504572342&set=pcb.975607754572217

Czytaj więcej...
Mamy ogromną przyjemność poinformować, że nasze dwie uczennice - Sandra Dwojacka (1c) i Wiktoria Sar (2a) zostały brązowymi medalistkami na 37 Wagowych Mistrzostwach Europy Karate rozgrywanych w Warnie (Bułgaria) 18-19.05.2024. Gratulujemy sukcesu. Jesteśmy pod ogromny wrażeniem waszej pasji i ogromu pracy. BRAWO.
Czytaj więcej...
Spotkanie edukacyjne w 17 LO w Gdyni gościło przedstawicieli środowiska. Uczestniczyli w nim m.in Pomorski Kurator Oświaty, Wiceprezydentka Miasta Gdyni, przedstawiciele organu prowadzącego i związków zawodowych oraz dyrektorzy, nauczyciele, rodzice i uczniowie. W tym gronie nie mogło zabraknąć dyrektora VII LO i przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego z ich opiekunką. Debata, wykład oraz warsztaty pokazały problemy oraz drogę i kierunek rozwoju edukacji w Polsce.
Czytaj więcej...

W dniach 14 - 16 maja 2024 r. odbędą się egzaminy dla uczniów klas ósmych.

Harmonogram:

- język polski: 14 maja 2024 r. (wtorek) godz. 9:00;

 - matematyka: 15 maja 2024 r. (środa) godz. 9:00;

- język angielski: 16 maja 2024 r. (czwartek) godz. 9:00.

Każdy zdający powinien mieć ze sobą długopis lub pióro - koniecznie z czarnym tuszem lub atramentem - przeznaczonym do zapisywania odpowiedzi. Na egzaminie z matematyki każdy powinien mieć linijkę. Rysunki, w razie konieczności, zdający wykonuje długopisem. Rysunków nie wykonuje się ołówkiem.
Proszę pamiętać o zabraniu ze sobą aktualnej legitymacji szkolnej.

Na egzaminie zabronione jest posiadanie telefonu komórkowego oraz innych urządzeń telekomunikacyjnych. Nie można korzystać z żadnych pomocy naukowych w postaci słowników, tablic matematycznych, czy kalkulatora.
Uczniowie mają przybyć do szkoły każdego dnia najpóźniej o godzinie 8.15.

Więcej informacji o egzaminie na  https://cke.gov.pl/egzamin-osmoklasisty/

Czytaj więcej...

Egzamin maturalny zostanie przeprowadzony w okresie od 7 do 25 maja 2024 r.

Harmonogram egzaminów pisemnych oraz wszystkie istotne informacje zamieszczone są na stronach CKE https://cke.gov.pl/egzamin-maturalny/egzamin-maturalny-w-formule-2023/

Harmonogram egzaminów ustnych znajduje się w gablocie w holu głównym szkoły.
Zdający zobowiązany jest stawić się najpóźniej o godzinie 8:30, jeśli egzamin rozpoczyna się o godz. 9:00 lub 13:30 – gdy egzamin zaczyna się o godzinie 14:00.
Uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich liceum oraz oddział przygotowawczy mają wolne od zajęć dydaktycznych w dniach 7, 8, 9 i 13 maja.
Czytaj więcej...
Już 19 kwietnia przedstawimy ofertę naszej szkoły. Przyjdź, zobacz.
Zapraszamy na Dzień Otwarty.

Back to top