16 medali dla gdyńskich gimnastyczek Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Gdyni!

W miniony weekend w Centralnym Ośrodku Sportu w Giżycku odbyła się I edycja Pucharu Polski Juniorek i Seniorek w gimnastyce artystycznej.

W zawodach wzięło udział 45 juniorek i 14 seniorek.

W wieloboju juniorek triumfowała Kornelia Pacholec (SGA GDYNIA), tuż za podium uplasowała się Adrianna Budnik (UKS JANTAR GDYNIA).

7 miejsce Laura Zakreta (SGA GDYNIA)

14 miejsce Victoria Kozłowska (UKS JANTAR GDYNIA)

23 miejsce Wiktoria Wójtowicz (UKS JANTAR GDYNIA)

36 miejsce Julia Piechocka (UKS JANTAR GDYNIA)

8 miejsce Laura Zakreta

W kategorii Seniorek zwyciężyła Natalia Kozioł (SGA GDYNIA) Najlepsza była również w układzie z obręczą, maczugami i wstążka, a w układzie z piłką wywalczyła brązowy medal.

Natalia Wiśniewska (UKS JANTAR GDYNIA) uplasowala się na 4 miejsce w wieloboju oraz zdobyła 3 medale w poszczególnych przyborach.

2 brązowe w układzie z obręczą i maczugami oraz 1 srebrny w układzie z piłką

Julia Wiśniewska (UKS JANTAR GDYNIA) zajęła 8 miejsce w wieloboju oraz 6 w układzie z obręczą i piłką.

Równolegle odbyły się zawody ogólnopolskie kategorii B, w których to 2 miejsce zajęła Monika Lewandowska a 8 Natasza Sztormowska.

Gratulujemy wszystkim naszym uczennicom i ich trenerkom udanego otwarcie sezonu!