Czytaj więcej...
Od 20 listopada wprowadzamy  obowiązek zmiany obuwia.
Przypominamy również o obowiązku pozostawiania kurtek w szatni lub szafkach szkolnych.
Czytaj więcej...
Najlepszy uczeń naszego liceum, Maximilian Myszkier z kl.2C, otrzymał Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Uroczysta gala odbyła się dziś w Gdańsku w budynku Politechniki Gdańskiej. Brawo! Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Czytaj więcej...
#ZDROWEgłowy grudzień/styczeń
Bardzo miło nam ogłosić, że w okresie grudnia i stycznia całoroczny projekt naszego LO "Zdrowe Głowy" nabiera rozpędu! Dzięki współpracy z Centrum Terapii Depresji oraz Fundacja Sportu Pozytywnego prowadzone będą z cyklu warsztatów z zakresu profilaktyki zdrowia psychicznego. Nie możemy się doczekać!Polecamy również link, który może pomóc w znalezieniu wsparcia dla młodych osób w kryzysie psychicznym: https://pomorskiedlaciebie.pl/
Czytaj więcej...
105. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji tradycyjnie, jak co roku, wszyscy odśpiewaliśmy cztery zwrotki hymnu polskiego.
Czytaj więcej...
11 XI w Święto Niepodległości ulicami naszego miasta przejdzie uroczysta parada.Tradycyjnie, od pierwszych edycji, uczestniczy w niej nasza szkoła. Chętni uczniowie proszeni są o zebranie się między godziną 11.30 a 11.50 na chodniku przy ulicy Piłsudskiego, na wysokości Instytutu Oceanografii. Opiekunami będą pp. Tenderenda i Finster . Wymarsz nastąpi około 12.00 i potrwa około godziny. Wszystkich zachęcamy do udziału.
Czytaj więcej...
W ramach współpracy z Akademią Marynarki Wojennej w Gdyni mieliśmy dziś przyjemność gościć w naszej szkole dr Mariusza Kardasa- wykładowcę Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych Akademia Marynarki Wojennej,
który zajmuje się historią i politologią, ze szczególnym uwzględnieniem historii Pomorza, w tym Gdyni, oraz historii wojskowej.
Uczniowie klas humanistycznych wysłuchali wykładu na temat drogi prowadzącej do odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku.
To cenne uzupełnienie wiedzy, którą każdego dnia z trudem i mozołem zdobywają nasi uczniowie :)
Dziękujemy!
Czytaj więcej...
Sonia Hewelt przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły została Sekretarzem VIII kadencję Młodzieżowej Rady Miasta Gdyni. Gratulujemy i życzymy owocnej pracy.
Czytaj więcej...
Chłopcy reprezentujący VII LO wzięli udział w Mistrzostwach Gdyni w sztafetowych biegach przełajowych. Ostatecznie zajęliśmy 9 miejsce, co odbieramy jako umiarkowany sukces.
Dziękujemy za zaangażowanie, ofiarność i odrobinę radości, którą mamy nadzieję sprawił start w zawodach laughing

Czytaj więcej... Czytaj więcej... Czytaj więcej...
Czytaj więcej...
Podczas uroczystego apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski z klasą II C zaprezentowali program artystyczny.
Z okazji święta Dyrektor Szkoły wręczył nagrody. Otrzymali je:
nauczyciele – Hanna Bonk, Longin Finster, Katarzyna Gronowicz, Marcin Jankowski, Sylwia Kownacka, Dorota Pałucka, Beata Pienczk i Bartosz Zawidzki;
administracja i obsługa - Joanna Cichowska, Joanna Keler, Anna Motyl, Janusz Snopek oraz Katarzyna Sobczyńska.
Samorząd Uczniowski wręczył również wręczył nagrody w następujących kategoriach:
Stylista roku - Marzena Chrzan-Hęćka
Gaduła roku - Jacek Tenderenda
Najpiękniejszy uśmiech - Ewa Wiedeheft
Dobroduszniak roku - Longin Finster
Zatracony w młodości- Sylwia Pawelec
Stróż prawa - Paweł Kriesel
Jajcarz roku - Marcin Jankowski
Nauczyciel roku - Longin Finster
Nagrody specjalne za termomodernizację:
Bob budowniczy – Marek Prusak
Design – Joanna Cichowska i Katarzyna Sobczyńska
Dziękujemy Radzie Rodziców za słodki poczęstunek dla pracowników szkoły.
Dziękujemy.
Czytaj więcej...
Nagrody Prezydenta Miasta dla Pana Pawła Kriesela i pani Danuty Potrykus. Z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej pracownicy gdyńskiej oświaty otrzymali nagrody i wyróżnienia. Cieszymy się bardzo, że w tym gronie znaleźli się nasi wspaniali pracownicy. Serdecznie gratulujemy.

Back to top